PZ Trener

Strony Internetowe

Strona internetowa trenera personalnego i instruktora rekreacji ruchowej. Paweł Zarzecki na co dzień rozwija swoją pasję w Clubie Sportera w Łodzi. Jest zwolennikiem zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia. W swojej pracy stawia na sumienność i konsekwencję. Jeśli chcesz zmienić swoje życie i zacząć dbać o zdrowie, koniecznie się z nim skontaktuj. Paweł Zarzecki Trener personalny, pomoże Ci poprawić sylwetkę oraz przygotuje do konkursów sportowych.

Przedmiotem zamówienia było przygotowanie projektu oraz wykonanie strony internetowej www.pztrener.pl . Naszemu klientowi zależało na minimalizmie strony. Miała ona być czytelna i w prosty sposób zachęcić do interakcji z jej właścicielem. W efekcie końcowym uzyskaliśmy przejrzystą i łatwą w obsłudze stronę wizytówkę. Dodatkowo strona wzbogacona jest o blog, na którym znajduje się wiele cennych artykułów dla ludzi interesujących się sportem i zdrowym odżywianiem. 

Strona wizytówka została oparta o system CMS, dzięki któremu nasz klient może samodzielnie edytować treść zawartą na stronie. Zintegrowany z nią blog jest równie łatwy w obsłudze, oraz podpięty pod główną witrynę. 

ZAKRES WYKONYWANYCH PRAC:

  • integracja strony z systemem CMS
  • dostosowanie strony do pełnej responsywności
  • optymalizacja strony pod kątem pozycjonowania
  • wdrożenie bloga
  • integracja strony z social media
Potrzebujesz podobnego projektu?