Strona z możliwością edycji CMS

CMS czyli Content Managment System sprawia, że zarządzanie stroną WWW jest wygodne, łatwe a co najważniejsze darmowe. Panel administracyjny daje możliwość obsługi strony bez znajomości specjalistycznego języka programistycznego. W prosty sposób będziesz w stanie dodać zdjęcie, stworzyć dodatkową podstronę, uzupełnić treści.

Czas realizacji to około 20 dni roboczych, po otrzymaniu wszystkich niezbędnych informacji. Koszt projektu wyceniamy indywidualnie.

W OFERCIE:

Responsywna strona zoptymalizowana do pozycjonowania

W dzisiejszych czasach responsywność to wyznacznik dobrej strony internetowej. Bardzo ważne jest, aby użytkownicy Twojej witryny mogli bez problemu korzystać z każdego urządzenia, a strona nie traciła na wartości. Właśnie dlatego tworzymy tylko strony responsywne zoptymalizowane pod wyszukiwarki, tzn:

  • posiada odpowiednią strukturę adresów URL
  • prędkość ładowania wynosi nie mniej jak 90/100
  • rozmiary obrazków są odpowiednio skonfigurowane z serwerem
  • wzbogacenie meta tagów i znaczników nagłówkowych odpowiednimi frazami kluczowymi

Oferujemy strony WWW ukierunkowane odpowiednio pod SEO. Optymalizacja strony ma duży wpływ na pozycję Twojej strony w wyszukiwarkach a dodatkowo znacznie ułatwia to pracę przy pozycjonowaniu.

Nieograniczona liczba podstron

Strony z systemem CMS pozwalają Ci samodzielnie konfigurować Twoją witrynę. Dzięki czemu masz możliwość dodawania dowolnej ilości podstron oraz ich edycji.

Projekt graficzny

Strony CMS wykonujemy głównie na szablonach, które w zależności od potrzeb personalizujemy zgodnie z wytycznymi. Istnieje również możliwość stworzenia indywidualnego szablonu, z grafiką dopasowaną do brandu firmy.

Domena zarejestrowana na dane klienta + hosting na rok z możliwością przedłużenia

W naszej ofercie otrzymasz hosting na rok z możliwością prolongaty. Domenę rejestrujemy na Twoje imię i nazwisko, a ty otrzymujesz pełne prawa i dostęp do witryny. Stronę stawiamy na naszym serwerze, dzięki czemu nie musisz się martwić o formalności związane z obecnością w internecie.

Bezpłatna Wycena

Lorem ipsum dolor ut sit ame dolore adipiscing elit, sed sit nonumy nibh sed euismod ut laoreet dolore magna aliquarm erat sit volutpat.

Duis autem vel eum iriure at dolor vulputate velit esse vel molestie at dolore.

More details