Marketing w internecie

Obecnie istnieje wiele narzędzi służących nam do wypromowania biznesu. Czasami niewiele trzeba aby stworzyć rozpoznawalną markę. Wystarczy dobra komunikacja, zebranie odpowiednich informacji i skoncentrowanie się na celach Twojej firmy. Dlatego właśnie każdą współpracę zaczynamy od indywidualnej strategii, która dopasowana odpowiednio,sama zaczyna pracować na Twój sukces.

W OFERCIE:

Pozycjonowanie

Jako Palma Design Studio zajmujemy się projektowaniem stron internetowych, jak również ich pozycjonowaniem. Działania te mają na celu usytuowanie Twojej witryny wysoko w wyszukiwaniach Google, na odpowiednio dobrane frazy kluczowe. Wysokie pozycje w Google, zwiększają popularność strony, zapewniają znacznie większą ilość odwiedzin, generują ruch na stronie, przyczyniają się do zamykania transakcji.

Oferujemy:

  • pozycjonowanie na wiele fraz kluczowych, co daje nam większe pole manewru, a Tobie rozpoznawalność marki na wiele zapytań klientów
  • rozliczenie abonamentowe, co daje nam swobodę działania, a Tobie pewność, że nasza firma nie stosuje agresywnych metod pozycjonowania, które często prowadzą do drastycznego spadku pozycji lub nałożenie filtra, wykluczającego z wyników wyszukiwania na dłuższy czas
  • audyt strony internetowej, jeżeli nasza współpraca zaczyna się od marketingu
  • raporty dzienne i zbiorcze

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny pozycjonowania.

Marketing w Social Media

Social Media daje wiele możliwości promowania marki w internecie. Czasami wystarczy prowadzić fanpage na Facebook’u, mieć konto na Instagramie czy Twiterze, aby zwiększyć popularność swojej firmy. Dodatkowym atutem serwisów społecznościowych jest to, że pozwalają na tworzenie kampanii reklamowych oraz akcji promocyjnych.

Jeśli jesteś zainteresowany tego typu reklamą lub potrzebujesz kogoś kto stworzy i poprowadzi Twój fanpage - skontaktuj się z nami. Wspólnie zastanowimy się jaka opcja jest dla Ciebie najlepsza, po czym stworzymy odpowiednią strategię promocji Twojej firmy.

Adwords

Kampanie Adwords jest to sposób na najszybsze znalezienie się na najwyższych pozycjach Google. Oferujemy przeprowadzenie pełnej kampani reklamowej oraz jej konfigurację, analizę fraz kluczowych, optymalizację stawek i wiele innych. Twoje konto Adwords będzie połączone z Google Analytics dzięki czemu na bieżąco będziemy mogli śledzić konwersje, sprawdzać efekty i generować raporty. Dodatkowo na potrzeby kampanii wykonamy dla Ciebie reklamy graficzne w formie bannerów, przeprowadzimy akcję remarketingową czy stworzymy landing page.

Bezpłatna Wycena

Lorem ipsum dolor ut sit ame dolore adipiscing elit, sed sit nonumy nibh sed euismod ut laoreet dolore magna aliquarm erat sit volutpat.

Duis autem vel eum iriure at dolor vulputate velit esse vel molestie at dolore.

More details