Strona wizytówka

Strony wizytówki są wciąż bardzo popularne. Takie rozwiązanie daje możliwość konkretnej prezentacji firmy, bez zbędnych podstron. Jeżeli uważasz, że w Twojej branży, potrzeba minimum informacji aby nawiązać z Tobą kontakt, ta opcja jest właśnie dla Ciebie.

Strona zoptymalizowana to taka, która jest przyjazna dla wyszukiwarek, tzn:

W OFERCIE:

Responsywna strona zoptymalizowana do pozycjonowania

Responsywne strony internetowe to takie których układ automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu Twojego urządzenia. Niezależnie czy używasz laptopa, tabletu czy też komórki, strona będzie wygodna w odbiorze dla Ciebie i innych użytkowników.

Strona zoptymalizowana to taka, która jest przyjazna dla wyszukiwarek, tzn:

  • posiada odpowiednią strukturę adresów URL
  • szybka prędkość ładowania strony
  • zoptymalizowane rozmiary obrazków
  • wzbogacenie meta tagów i znaczników nagłówkowych odpowiednimi frazami kluczowymi

Właśnie dlatego, tworzymy strony WWW ukierunkowane odpowiednio pod SEO. Optymalizacja strony ma duży wpływ na pozycję Twojej strony w wyszukiwarkach a dodatkowo znacznie ułatwia to pracę przy pozycjonowaniu.

Do 3-4 statycznych podstron

Istotną cechą strony wizytówki jest to, że zawiera ona maksimum informacji w minimalnej formie. Ilość stron często wpływa na jakość strony internetowej. Dzięki małej ilości podstron, Twoja witryna szybciej się ładuje, jest czytelna i prosta w nawigacji.

Projekt graficzny

Strony wizytówki wykonujemy głównie na szablonach, które w zależności od potrzeb personalizujemy zgodnie z wytycznymi. Istnieje również możliwość stworzenia indywidualnego szablonu, z grafiką dopasowaną do brandu firmy.

Domena zarejestrowana na dane klienta + hosting na rok z możliwością przedłużenia

Jeśli posiadasz swoją domenę oferujemy Ci postawienie strony na naszym serwerze z hostingiem na rok z możliwością przedłużenia. Jeśli potrzebujesz domeny, jest ona rejestrowana zawsze na Twoje dane. Dzięki czemu masz pełne prawa i dostęp do witryny.

Bezpłatna Wycena

Lorem ipsum dolor ut sit ame dolore adipiscing elit, sed sit nonumy nibh sed euismod ut laoreet dolore magna aliquarm erat sit volutpat.

Duis autem vel eum iriure at dolor vulputate velit esse vel molestie at dolore.

More details